Ani nemluv, delal jsem na tom asi rok, plnovani, shaneni, mereni, upravy atd. Cisteho casu prace jsem s tim delal tak 100-150 hodin, ale to shaneni mi dalo MNOHEM vice zabrat.Původně odeslal Ladron
Ta grafika ma maximalni moznou sirku, aby se do te skrine vesla. Mohl jsem si vbybrat nejakou low-profile kartu, ktere se tezko shani, hodne stoji a maji vetsinou jen 64-bit pameti, nebo plnou grafiku s mensi sirkou, napr. vsechny Radeony, GF4 a dalsi kopy karet jsou moc siroke. GF3 od leadteku je asi o 1cm uzsi a to uz staciPůvodně odeslal Jack O'Neal
. Krom toho jsem musel odsroubovat ten plech, ktery normalne vzadu kartu pridrzuje, s tim bych to pochopitelne neskompletoval.





Odpověď s citací