Citace Původně odeslal Ladron
very very nice a té práce to muselo dát jak na kostele!
Ani nemluv, delal jsem na tom asi rok, plnovani, shaneni, mereni, upravy atd. Cisteho casu prace jsem s tim delal tak 100-150 hodin, ale to shaneni mi dalo MNOHEM vice zabrat.

Citace Původně odeslal Jack O'Neal
Jak to myslíš zmenšná grafika, tos jí jako kus upiloval
Ta grafika ma maximalni moznou sirku, aby se do te skrine vesla. Mohl jsem si vbybrat nejakou low-profile kartu, ktere se tezko shani, hodne stoji a maji vetsinou jen 64-bit pameti, nebo plnou grafiku s mensi sirkou, napr. vsechny Radeony, GF4 a dalsi kopy karet jsou moc siroke. GF3 od leadteku je asi o 1cm uzsi a to uz staci . Krom toho jsem musel odsroubovat ten plech, ktery normalne vzadu kartu pridrzuje, s tim bych to pochopitelne neskompletoval.