Tak to drátování je tak jednoduché, zatím ještě jedu po starym, ale jedu na default Vcore 1@1.4G - to je už docela šrumec oproti původnímu.
Teplota mi ani moc nestoupá.Dal jsem lepší chlazení + trochu průvan a teplaota de na max 37 st., měřeno na patici desky.