2 Harry: díky za odkazy, pročítal jsem to a nakonec jsem zkusil ten IsoBuster...který převedl *.gi do jiného formátu...

BTW: nakonec jsem si všiml i programu ULTRAISO, který mi také převedl *.gi do *.iso, tak to zkusím vypálit a uvidíme..

ale poradil si mi moc dobře,

díky