omg, takže zase komplikace spojení... nenašel by se tu někdo ochotnej, kdo by mi kartu, která 100% pujde na Radeona 9700 a bez artefaktu (testnutou) přivezl na Zličín mezi 16:20 a cca 19:00 ? Páč přijedu v 16:20 a ne v 15:00 a v Praze se absolutně nevyznám, a i kdybych se dal na cestu metrem, tak musim přestupovat a na přestup je dost šibeniční limit 4 minuty, což je vzhledem k tomu, že nevim kam mam běžet docela kritické... Samozřejmě bych vám zacvakal cestu