100% na OC je Abit IC7 (nebo IC7-G), kup si 2.8 nebo 3.0 a OC pojedeš podle chlazení kolem 3.5Ghz, což výkonově stačí...ale je dobré aby jsi si k tomu hodil paměti na 1:1 režim, tzn. třeba ADATA Vitesta 500DDR....