Mam Solteka SL-75 DRV4 a tam jde nastavit FSB (100, 133, 140, 150) a voltáž od 1,1 V switchema, jsou tam switche i na násobič, ty sem nepruboval bo mám locklej procPůvodně odeslal Jouffan
![]()
Mam Solteka SL-75 DRV4 a tam jde nastavit FSB (100, 133, 140, 150) a voltáž od 1,1 V switchema, jsou tam switche i na násobič, ty sem nepruboval bo mám locklej procPůvodně odeslal Jouffan
![]()
yo
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)