Citace Původně odeslal Jouffan
Lidi diky za info!
Jeste jedna malickost nemate nahodou poneti, na kerym boardu by slo snizit napeti i frekvence jumperama, to vis jen tak pro jistotu... pasivni chlazeni ... a zniceho nic se mi treba resetne BIOS detekce... a UAAAAA!!!

Chtel bych to vedet taky pro pripad ze bych nekomu postavil tichyho BareBona a logicky ho podtaktil... pak by si s tim treba jeho synek nebo kamarad hral a v biosu by to resnul tak aby se to vsechno neposralo
Mam Solteka SL-75 DRV4 a tam jde nastavit FSB (100, 133, 140, 150) a voltáž od 1,1 V switchema, jsou tam switche i na násobič, ty sem nepruboval bo mám locklej proc