hmm, no joPůvodně odeslal Dawe
![]()
...ale co to nevidim![]()
...na stranke Thermalright maju novy model SI-97 - vyzera byt odvodeny od skveleho XP120 a ma byt na AMD XP
... som zvedavy na cenu a porovnanie ucinnosti pasivu v porovnani s tymto Thermaltake
![]()
hmm, no joPůvodně odeslal Dawe
![]()
...ale co to nevidim![]()
...na stranke Thermalright maju novy model SI-97 - vyzera byt odvodeny od skveleho XP120 a ma byt na AMD XP
... som zvedavy na cenu a porovnanie ucinnosti pasivu v porovnani s tymto Thermaltake
![]()
Abit NF7-S, XP1700+@2400+(10x200) 1,78V, pasiv Tt SilentTower, Sparkle 6600 +pasiv Tt Schooner, 2x512MB DDR400CL2,5 , 80GB Seagate Barracuda PATA, CDRW Teac552, DVD Teac, DVDRW NEC3520A, mod. Eurocase, mod.zdroj 400W+120cmFan, Eizo L568
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)