Citace Původně odeslal Dawe
Citace Původně odeslal Marcelino
hmm, parada, o pasive na CPU uz snivam dost dlho, ale nevies mi povadat - da sa osadit aj na AMD XP, lebo napr. skvely Thermalright XP120 ani XP90 sa robia iba na AMD 64 a IntelP4
Bohuzel P4, K8 only jak se dalo cekat
hmm, no jo

...ale co to nevidim ...na stranke Thermalright maju novy model SI-97 - vyzera byt odvodeny od skveleho XP120 a ma byt na AMD XP ... som zvedavy na cenu a porovnanie ucinnosti pasivu v porovnani s tymto Thermaltake