no mě se to zdá přesimsováno http://www.dcase.com/cs/phprs/image/...7_sims_cpu.jpg
jinak na těch fotkách z vrchu a z boku je takový "syrový" dojem z těch nenalakovaných plechů vnitřní konstrukce a jinak to není moc modovské - okna, katoda, loga,... všechna čest... ale teď už typika, standard, navíc umocněno tím, že zbytek zůstal strohý v orig šedé barvě + ty "syrové" plechy vevnitř.
Ale zpracování oken a log jako vždycky - Dudu 1*





Odpověď s citací