NO este by ma zaujimalo ked ju dam do dost uzavreteho priestoru co bude robit (mam diery aj na L a P, a na pravej strane je minimum miesta je tam len asi spara 12 mm = co by som ju tam aj natrepal ale prave ta teplota ma hneva, urcite to bude hriat dosku zo spodu)= nevadilo by to?

Mam tei do aut a tie nehreju skoro vodec (ani necitit=slabo vlazne) a tie su hrube 4mm.

DIKy