ale já rozebírám monitory docela často a nikdy jsem šlupku nedostal a to si ani moc pozor nedávám. Jo, od televize jsem jednou dostal takovou ránu, že jsem nemohl mluvit tak hodinku.
Důležitá je zručnost a postřeh![]()
Ten nápad s přestříkáním monitoru "za chodu" je dobrej asi tak, jako polejt ho barvou a počkat až to uschne a pak přeleštit leštěnkou na nábytek. Fakticky se divím, že může někoho napadnout taková věc a pak mi dochází, proč někteří mí známí mají problémy![]()
Trinitron netrinitron, je to jedno, hlavně se musí plasty sundat, hodně dobře umýt (by jsi se divil, jak vyniknou v černé drobné nedostatky povrchu)
Já používám kompletní namočení celých sílů ve vaně s teplou vodou a spoustou jaru.
pak kartáček a drhnout a drhnout.
nakonec osušit a projistotu přejet benzinem, nebo lihem.
A pak tři slabší vrstvy a je to.
Úplně nakonec není od věci po zaschnutí celou tu krásu namazat pořádně olejem.




Odpověď s citací