Zapojeni "samotna na ksande" musi byt dodrzeno pro zmene firmwaru, jinak je to v pohode.
Původně odeslal Kvido
Zapojeni "samotna na ksande" musi byt dodrzeno pro zmene firmwaru, jinak je to v pohode.
Původně odeslal Kvido
Soltek 65EP-T, Tual 1,1@1.5 @1,65V, 256 MB SDRAM PC 133 2-2-2-7/9 V-Data. Radeon 9100 64MB Daytona 250/250, 3D mark 2001 74xx b.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)