Citace Původně odeslal svaca
Ano nabiha, pouze "nefunguji" nektere multiplikatory, tusim 13 (jede to na 12.5) a to je vse ......

Jestli Vam nenajede po startu, zkuste pouze stisknout reset a myslim, ze naskoci .....
Ja som si naopak nevsimol ze by niektore nesli. A o tom resete som pocul - skusil som ho, ale zial nie. Nefunguje. Jedine vypnut zdroj. Tak to je teda zahada. Co s tym Ale ten moj problem sa snad vyriesi v sekcii pod tym mojim odkazom.