Citace Původně odeslal svaca
A proc ho uspesne provozuju na trech 8KA52+ (KT333) ? ))

Jede v pohode....
KT400 nevim, ale kt400 byl smejd a ja se jim vyhybal ....
tie dva epoxy su takmer rovnake. len kozmeticke rozdiely (podpora ddr400). no neviem ale predpokladal by som ze moj problem bude na takmer rovnakej doskej tiez. ved KT400 je vlastne len KT333 z trapnou podporou DDR400, ktore su aj tak pomalsie ako synchro DDR333... Tebe po shutdowne nabieha PC normalne Asi sa picnem...