myslim ze uz vela ludi nepribudne, tych 500 bol velmi optimisticky odhad ked je tu aktivnych tak mozno 150-200 ludi a to by museli vsetci zahlasovat, viac ako 150 hlasujucich bude tazko aj po tyzdni, podla mna by sa to mohlo pomaly ukoncit, vysledok je beztak jasny a presunut sa na vitaznu domenu...
A tiez inak nechapem preco to nie je Sticky thread, takto sem moc hlasujucich nenazeniete. Navyse ten topic toho moc nehovori, chcelo by to napisat "Hlasovanie o novej domene overclocking" ci pod. a nie sucho "Nova domena" co ludi co tu nesleduju vsetky thready (hlavne ohladne zmeny domeny) moc nepovie





