Tak som sa konecne dostal aj k tomuto mam A80 a stiahol som camera.exe z disku a: ale nejak neviem ako dostat odtial fir subory alebo take nieco. Ako ste to robili vy![]()
Tak som sa konecne dostal aj k tomuto mam A80 a stiahol som camera.exe z disku a: ale nejak neviem ako dostat odtial fir subory alebo take nieco. Ako ste to robili vy![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)