Nikdy sa nezavdacis vsetkym![]()
Z diskusie tu, sa za overclocked prislovilo VELMI malo ludi oproti overclocker.
ANO, perfektní !!!
ANO, ujde to.
NEVÍM, nerozhodně...
NE, ale přežiju to.
NE, chtěl bych jinou !!! - napiš návrh
Nikdy sa nezavdacis vsetkym![]()
Z diskusie tu, sa za overclocked prislovilo VELMI malo ludi oproti overclocker.
And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)