Bezva, už jsem taky hlasoval. Možná by to ještě chtělo přidat overclocked.cz, jak tam psal Likedi, pár lidem se to tady taky líbilo.Původně odeslal PiT
ANO, perfektní !!!
ANO, ujde to.
NEVÍM, nerozhodně...
NE, ale přežiju to.
NE, chtěl bych jinou !!! - napiš návrh
Bezva, už jsem taky hlasoval. Možná by to ještě chtělo přidat overclocked.cz, jak tam psal Likedi, pár lidem se to tady taky líbilo.Původně odeslal PiT
WS: AMD Athlon 64 4000+/2.6GHz, Gigabyte GA-MA69GM-S2H, 4GB RAM, 80GB Seagate 7200.10, 160GB Samsung SP1614C, LG GSA-4163B, Int. VGA Radeon X1250, AOpen H500B 350W, EIZO S1910-K, MS Basic Keyboard, MS Laser Mouse 6000
SRVR: Intel Celeron 2.16GHz, Intel D865PERL, 1GB RAM, 2x320GB + 1x300GB Seagate SATA, AOpen H600A 350W, Inet 16Mbps/10GHz od www.lysafree.net
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)