A to by jako do budoucna bylo vse predelane na www.overcloker.cz ? Nebo by se to jen presmerovavalo (to snad ne)? Jinak vyjadril uz se k tomu nekdo z adminu?
![]()
ANO, perfektní !!!
ANO, ujde to.
NEVÍM, nerozhodně...
NE, ale přežiju to.
NE, chtěl bych jinou !!! - napiš návrh
A to by jako do budoucna bylo vse predelane na www.overcloker.cz ? Nebo by se to jen presmerovavalo (to snad ne)? Jinak vyjadril uz se k tomu nekdo z adminu?
![]()
Můj projekt: Čerstvě pražená káva arabica www.gourmetkava.cz :-)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)