koukal si nahoru na logo? a na Forum Index nazev? atd.? TADY NEJDE JEN O ZMENU DNS... a to je to co tu lidi pali...Původně odeslal Shoorty
jinak overclocker.cz sem uz navrhoval, tudiz sem plne pro
(poznamka bokem - predstavte si ty moznosti s vyrobou tricek, kdyz budeme mit overclocker.cz nebo overclocked.cz)





