Citace Původně odeslal Shoorty
Nechapem ludia co tu mate za problemy. Vsetko je to iste. Je to len otazka zvyku. Asi ste taky lenivy si zapamatat novu adresu. Boze to je ale problem.

Shoorty
koukal si nahoru na logo? a na Forum Index nazev? atd.? TADY NEJDE JEN O ZMENU DNS... a to je to co tu lidi pali...

jinak overclocker.cz sem uz navrhoval, tudiz sem plne pro

(poznamka bokem - predstavte si ty moznosti s vyrobou tricek, kdyz budeme mit overclocker.cz nebo overclocked.cz )