Citace Původně odeslal el_Barto
a co jednoduche a vystizne www.oc4um.cz ..... se divim ze to nikdo jeste nenavrhnul, vzdyt stejne uvodni stranku nikdo necte, a chodi se tu jen quůli 4a..... tak to vidim ja....a podle me oc4um.cz neni zas takove spatne....
hehe a je zajimave, ze ty nectes, jake byly podminky pri vybirani domeny

Citace Původně odeslal Frost
Souhlasím s Tebou, overclocker.cz je dobré... rozhodně lepší než nynější wohmatácky řečeno "teplé" GURU. Chtěl bych se zeptat jestli musí být přípona .cz je možné mít .org .net atd... nebo jsme takoví vlastenci?
no problem je v tom, ze jsme cesi a take nekdo ( napriklad ja ) nahlizim na maily z techto domen prvni urovne jako na spam. takze org net bych smahem zavrhnul.

a stve me, ze nechteji tu domenu pustit za rozumnej peniz