hehe a je zajimave, ze ty nectes, jake byly podminky pri vybirani domenyPůvodně odeslal el_Barto
![]()
no problem je v tom, ze jsme cesi a take nekdo ( napriklad ja ) nahlizim na maily z techto domen prvni urovne jako na spam. takze org net bych smahem zavrhnul.Původně odeslal Frost
a stve me, ze nechteji tu domenu pustit za rozumnej peniz![]()





