Ale aj to je jedna z funkcii fora, ak nie ta hlavna. Nie len publikovat, ale aj dozvediet sa nove veci/postupy/navody/... a cim bude forum vacsie tym viac bude hitov na stranke -> viac bubakov z reklamy, viac hlav viac rozumu atd. My sme tiez boli v stadiu ked sme nevedeli co to OC je a sme tu a nikto nas nevyhana. Preco my by sme sa mali potencionalnych OC pouzivatelov stranit?Původně odeslal Fox!MURDER
(Bude akurat viac lam co si budu robit z celeho fora mimo misu)






