Citace Původně odeslal Fox!MURDER
to je fakt ... ostatne ve mne ale oc4all jeste mnohem vic vzbouzi ten pocit "pojdte se sem zeptat co ze je to ten overclocking"
Ale aj to je jedna z funkcii fora, ak nie ta hlavna. Nie len publikovat, ale aj dozvediet sa nove veci/postupy/navody/... a cim bude forum vacsie tym viac bude hitov na stranke -> viac bubakov z reklamy, viac hlav viac rozumu atd. My sme tiez boli v stadiu ked sme nevedeli co to OC je a sme tu a nikto nas nevyhana. Preco my by sme sa mali potencionalnych OC pouzivatelov stranit?

(Bude akurat viac lam co si budu robit z celeho fora mimo misu)