Citace Původně odeslal PeterM
Citace Původně odeslal Fox!MURDER
Citace Původně odeslal PeterM
2) keby som bol lama a hľadám pomoc, tak asi nekliknem na ocguru.cz pretože mi to nič nepripomína. A OverClocking Guru tiež nieje nič, čo by pritiahlo moju pozornosť.
tak uz kurnik vymysli neco co bude stat do 10kkc a bude ti to jak ty tvrdis neco rikat ...
a nebo sezen sponzora kterej nam da 40kkc na domenu.
... ja som hlasoval za možnosť "NE, ale přežiju to." Lepší nápad nemám - ak zoberiem do úvahy toto:
Citace Původně odeslal Paolo
...a jedna z podmínek byla, že v názvu domény NEBUDE slovo forum či 4um
Neviem, čia podmienka to bola - ale mať fórum, ktoré sa nesmie nazývať "fórum" je samo o sebe dosť zlé...

BTW: neriešte to, beriem to ako fakt: ak nesmieme, tak nie a hotovo.
Předpokládáme, že se doména bude používat nejen na provoz fóra a proto sme se dohodli, že to nebude součástí domény, ale bude to název stroje -> 4um.domena.cz
Další věc byla, že by to mělo být v doméně cz, aby bylo hned jasné, jak se zde mluví (tímto se omlovám všem Slovákům).