Asi preto som sa pytal ze co by stala => ci sme sa o nu vobec zaujimali/rokovali...Původně odeslal SajmoN
ANO, perfektní !!!
ANO, ujde to.
NEVÍM, nerozhodně...
NE, ale přežiju to.
NE, chtěl bych jinou !!! - napiš návrh
Asi preto som sa pytal ze co by stala => ci sme sa o nu vobec zaujimali/rokovali...Původně odeslal SajmoN
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)