Citace Původně odeslal SajmoN
ehm skusali ste to narvat aspon do browsera to www.overclocking.sk ? myslim ze volna nieje
Asi preto som sa pytal ze co by stala => ci sme sa o nu vobec zaujimali/rokovali...