Citace Původně odeslal Wohmatak
btw OverClocking Guru Forum Index vypada taky naprosto otresne myslel sem ze to je nejaky joke, kdyby to tu bylo jeden dva dny prosim... ale na furt?
Určitě to není na furt, ale je to vývoj - viz logo na homepage...