Určitě to není na furt, ale je to vývoj - viz logo na homepage...Původně odeslal Wohmatak
ANO, perfektní !!!
ANO, ujde to.
NEVÍM, nerozhodně...
NE, ale přežiju to.
NE, chtěl bych jinou !!! - napiš návrh
Určitě to není na furt, ale je to vývoj - viz logo na homepage...Původně odeslal Wohmatak
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)