Mam Diablo II a presne jak rikas - kdyz je tam vic postav, tak se to temer nehybe.
defox
Mam Diablo II a presne jak rikas - kdyz je tam vic postav, tak se to temer nehybe.
defox
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)