Původně odeslal Sedli Původně odeslal Geeker No MS argumentuje tim ze chce omezit ucinost cervu a jinych sracek, ale akorat tim nasere lidi. I kdyz ja mam SP2 uz tyden a zatim v pohode Ja som pocul ze to bol "akoze" preklik programatora. To jsou zase kecy
Můj projekt: Čerstvě pražená káva arabica www.gourmetkava.cz :-)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra