Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Cim prevest game DVD na nekolik CD?

  1. #1

    Standardní Cim prevest game DVD na nekolik CD?

    takovej lame dotaz, vsude jsou programy na prevod video DVD na CD, ale nikde sem nenasel jak prevest GAME DVD na vice cd (mozna sem blbe hledal )
    C2D E6850@3000MHz cooled by Scythe Infinity, Gigabyte P35-DQ6 rev. 1.0, 2x1GB Corsair XMS2 6400C4DHX, Zotac GeForce GTX 275 (896MB), Seagate 320GB, Samsung HD103UJ (1TB), DVD Samsung SH-S203B, case Thermaltake Armor Junior (Silver), 17" Sony E230 Trinitron, zdroj Seasonic S12-650W, Logitech G25 Racing Wheel

  2. #2

    Standardní Re: Cim prevest game DVD na nekolik CD?

    Na převod typu DVD->SVCD rovnou zapomeň

    Pokud potřebuješ zálohovat "GAME DVD" na CDčka, tak asi jediná možnost je udělat si na disku image DVDčka (Alcohol120%, Nero, ...), zabalit třeba ve WinRARu na 700MB archívy a ty vypálit.
    Pokud bys chtěl danou hru hrát na PC jen s CDROMkou, tak archívy rozbalíš na disk a image "vložíš" do virtuální DVD mechaniky (daemon-tools, ...)
    HW přichází a odchází, já zůstávám :-)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •