Já bych udělal jiný tvar okna...přece jenom kuleté, to je jak v ponorce![]()
Jinak dávám 8/10![]()
![]()
Já bych udělal jiný tvar okna...přece jenom kuleté, to je jak v ponorce![]()
Jinak dávám 8/10![]()
![]()
PROJECT: Digital Fantasy
Více projektů na mých www
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)