kvalitka! farby nehodnotim, tiez to neni moj vkus ale obecne je to velice kvalitne
aj ked ja by som radsej dal radiator do tej druhej polky case (aby vsetko od vody bolo spolu a do priestoru dosky sli len hadice dve
) inak fakt cool
kvalitka! farby nehodnotim, tiez to neni moj vkus ale obecne je to velice kvalitne
aj ked ja by som radsej dal radiator do tej druhej polky case (aby vsetko od vody bolo spolu a do priestoru dosky sli len hadice dve
) inak fakt cool
Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)