kvalitka! farby nehodnotim, tiez to neni moj vkus ale obecne je to velice kvalitne aj ked ja by som radsej dal radiator do tej druhej polky case (aby vsetko od vody bolo spolu a do priestoru dosky sli len hadice dve ) inak fakt cool