Nemám zkušenosti, ale pokud si chcete odečíst DPH při cestě ze Slovenska, jak to je s clem? A potažmo i s DPH na české straně?
Nemám zkušenosti, ale pokud si chcete odečíst DPH při cestě ze Slovenska, jak to je s clem? A potažmo i s DPH na české straně?
ABIT Athlon900/1413Mhz (9x157), CDRW Teac, 384MB RAM, HDD 30GB Seagate, ATI Radeon 7500, síť Planet, SB Audigy, TV Aver, zdroj 300W, bez skříně
Toto téma si právě prohlíží 4 uživatelů. (0 registrovaných a 4 anonymních)