to jablicko je ruleznial e jak to bude s tim oknem
, na nasviceni mam radeji katodu, zalezi na vkusu
![]()
jinak sem taky dovoral svuj posledni case, blejsknu to a udelam dred![]()
to jablicko je ruleznial e jak to bude s tim oknem
, na nasviceni mam radeji katodu, zalezi na vkusu
![]()
jinak sem taky dovoral svuj posledni case, blejsknu to a udelam dred![]()
| AMD Athlon 64 3500+ (Orleans) | Asus M2N-E | 2× Apacer 512MB PC2-5300 | GigaByte MAYA GV-NX76T128D-RH | Crative SoundBlaster Live! 5.1 Digital SB0220 | Western Digital Caviar SE WD3200AAKS | LG SuperMulti GSA-H10N | CoolerMaster Elite 330 | Arch Linux 64bit |
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)