ted jsem nahodil firefox... oproti mozile se mi libi hodne download manager...ale zatim jsem nezjistil jak treba nastavim aby se mi neotviral fire fox ve 2 instancich.... chci brouzdat pouze pres taby..... jak to mam udelat?? treba kliknu na linku a me to otevre nove otevreny firefox... takze jak na to??![]()




![Odeslat zprávu přes ICQ [MJK]Ali](images/misc/im_icq.gif)
Odpověď s citací
