glassman> takze rozumim tomu dobre ze ta slovenska spojka z BGS pres CC nakonec nedopadla ?
Za 5700 + dan mi to prijde drahy..![]()
Aneb Doom V v roce 2006 na tom stejne nepobezi![]()
glassman> takze rozumim tomu dobre ze ta slovenska spojka z BGS pres CC nakonec nedopadla ?
Za 5700 + dan mi to prijde drahy..![]()
Aneb Doom V v roce 2006 na tom stejne nepobezi![]()
Toto téma si právě prohlíží 5 uživatelů. (0 registrovaných a 5 anonymních)