Mam stejnou desku a paměti a taky mi hlasej všechny programi ,že mam pouze DDR266 , ale když jsem se podíval na víkony bez zapnutí DDR333 a se zapnutim a ještě testy na Asusu Via KT-333 , tak jsem zjistil ,že i ,když mi to žadnej program nehlasi ,ty paměti skutečně dou na 333Mhz.