Me by napdlo hnedka z fleku hromada firem, ale pro nektery zas nejsme moc nobl a jiny "smeruji sve aktivity jinym smerem"![]()
Me by napdlo hnedka z fleku hromada firem, ale pro nektery zas nejsme moc nobl a jiny "smeruji sve aktivity jinym smerem"![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)