Původně odeslal ripper teda ale uz me to stve. mam tu 83k keystrokes a 22k clicks a furt mi nejde pulznout uz sem podle jejich rad na webu restartnul klienta (potom i celej kompl), ale furt nic U me to stejne :/
motto: ...kdybych měl žít svůj život znova, chodil bych bosý od časného jara...
Toto téma si právě prohlíží 6 uživatelů. (0 registrovaných a 6 anonymních)
Pravidla fóra