ale usetri. vem si, ze kdyby ti stacilo na profi aplikace pouzit fx5200, tak kdo by kupoval upravena quadra? to je proste marketing.Původně odeslal swarm
ale usetri. vem si, ze kdyby ti stacilo na profi aplikace pouzit fx5200, tak kdo by kupoval upravena quadra? to je proste marketing.Původně odeslal swarm
zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)