mam doma ten do zapalovacov, asi myslis ten oki skusim to.
je to ATHLON XP 2000+ thoroughbred B, 19/2003, napetie default, nasobic, hociaky, teraz je default(teda 12,5) a ja by som chcel tak 14.
mam doma ten do zapalovacov, asi myslis ten oki skusim to.
je to ATHLON XP 2000+ thoroughbred B, 19/2003, napetie default, nasobic, hociaky, teraz je default(teda 12,5) a ja by som chcel tak 14.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)