Ne?!Kua,ja je chtel tahat a zase by se treba neco pomrvilo jako u staryho dobryho Radka,tam tenkrat pomohl jen format disku.....Původně odeslal Krupa
Ne?!Kua,ja je chtel tahat a zase by se treba neco pomrvilo jako u staryho dobryho Radka,tam tenkrat pomohl jen format disku.....Původně odeslal Krupa
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)