Citace Původně odeslal Reno
Heh ja som chcel tiez kupit MSI, ale sa to nejako posahalo, mal som menej penazi, tak som si musel kupit ManLi GeForce Fx 5900XT. samozrejme som mal s ManLi len zle skusenosti so starsimi graf. kartami. Ale
tato karta ma dost v pohode chladic, ziadne problemy pri instalacii ani pri prevadzke... a za tie prachy (6200Sk s DPH)... no proste moja prva ManLi karta ktoru som si z vlastnej vole kupil a musim povedat ze ta kvalita je na dobrej urovni.
Reno nahod pls frekvencie na ktore si sa dostal - stabilne...
dik
EDIT: a ako tak citam tak aj ja by som bral prolink