Reno nahod pls frekvencie na ktore si sa dostal - stabilne...Původně odeslal Reno
dik
EDIT: a ako tak citam tak aj ja by som bral prolink
Reno nahod pls frekvencie na ktore si sa dostal - stabilne...Původně odeslal Reno
dik
EDIT: a ako tak citam tak aj ja by som bral prolink
Q6600 G0@3.0(def VCore);TRUE 120;NT-H1;965P-DS3 r3.3(F14);2x2GB.ADATA1066+;8800GTS.512MB;WD640AAKS ;HD103UJ;SH-S223Q;Audigy2ZS;Fortron.BS.500;Samsung.T220;MX518; Chieftec MX-01SL-D modded
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)