Citace Původně odeslal chessman
Mně připadá jak na fotbale - jasná páka že norton - jasně, du do něj.
mno, mozna jsem to mohl napsat jinak, nicmene je to podle vlastni zkusenosti....
mel jsem AVG a po navsteve jedne stranky se mi rozsypal system po restartu byly prepsany registry a ie chodilo na nejakou divokou domaci stranku - myslim ze na starym foru sme to i resili + spamy aj....

pekne jsem si s tim musel pohrat nez sem registry vycistil... a bylo to i v sys.... peknej bordel

dal jsem do kompu nortona (nebo mam napsat? - odinstaloval jsem program AVG a misto nej jsem nainstaloval Norton Antivirus : )

pote jsem schvalne vyzkousel znovu tu samou stranku (uz sem vedel kde co v registrech vycistit a clovek je zvidavy tvor, že)
hodilo to hlasku o skriptu ten byl "skolen ranou na komoru" a bylo po ftakach

takze asi tak

Takze ze své vlastní zkusenosti (vyplívajicí z uvedené i jiných neuvedených) a vzhledem k mému computeru mám nainstalovaný Norton Antivirus a jsem s ním spokojený.

No a ted jsou snad spokojení i ostatní