mno, mozna jsem to mohl napsat jinak, nicmene je to podle vlastni zkusenosti....Původně odeslal chessman
![]()
mel jsem AVG a po navsteve jedne stranky se mi rozsypal system po restartu byly prepsany registry a ie chodilo na nejakou divokou domaci stranku - myslim ze na starym foru sme to i resili + spamy aj....![]()
pekne jsem si s tim musel pohrat nez sem registry vycistil... a bylo to i v sys.... peknej bordel![]()
dal jsem do kompu nortona (nebo mam napsat? - odinstaloval jsem program AVG a misto nej jsem nainstaloval Norton Antivirus : )
pote jsem schvalne vyzkousel znovu tu samou stranku (uz sem vedel kde co v registrech vycistita clovek je zvidavy tvor, že)
hodilo to hlasku o skriptu ten byl "skolen ranou na komoru" a bylo po ftakach![]()
takze asi tak![]()
Takze ze své vlastní zkusenosti (vyplívajicí z uvedené i jiných neuvedených) a vzhledem k mému computeru mám nainstalovaný Norton Antivirus a jsem s ním spokojený.
No a ted jsou snad spokojení i ostatní![]()
![]()
![]()




Odpověď s citací