ja s nortonem nikdy problem nemel naopak avast a avg se mi neosvedcilPůvodně odeslal chessman
a co vidim u nortona jako velky pluc je script blocking![]()
ja s nortonem nikdy problem nemel naopak avast a avg se mi neosvedcilPůvodně odeslal chessman
a co vidim u nortona jako velky pluc je script blocking![]()
Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)