zatím ho budou mit bez panelu asi všude, AVANCE TECHNOLOGY to ještě nemá vychytané. počítám že budou až 2k5
kody mají stejné jako ATC, takže je to 100% bez panelu, je to vidět i na tom obrázku, tam kde má být pannel je jen mřížka a power a reset.
2LS: to bych rád vedel kde to koupi![]()
![]()
2R: bocnice bude, mám to s prvni ruky




Odpověď s citací