Nechcem ti kaziť radosť, je to celkom pekný pokus, ale ako iste vieš, tak startup logo si môžeš proste nahrať do foťáku z počítača (alebo z CF karty - svoje vlastné fotografie) priamo cez menu foťáku (český manuál str. 55)
BTW: fotka môže mať až 20kB