ne mam k tomu tu dodanou a zkousel sem to s pendreky ( malym a velkym ).
ne on to nerozjel. ted mi povidal, ze podobny problem mel i s w98. tak nevim, jeste sem napsal manikovi co to mel prede mnou na cem to provozoval. tak uvidim.
jinak drivery jsem pouzil dodane na cd ( ty co jsem nasel na netu jsou asi o 6 mesicu starsi ).





Odpověď s citací