Každej av co tady máte jsem používal měsíce. Navíc AntivirusPE který je zdarma.
- McAfee 6.02 - je úplně něco jiného než za dob 486.Vynikající detekce i léčba.Ale zatížení systému je moc vysoké (se zapnutou heuristikou).
- Norton AV - detekce výborná, léčení slabší,systém moc nezatěžuje ale je moc velkej a dělá bordel ve woknech.
- AVG - detekce nadprůměr,léčení nadprůměr,stabilní,trochu zatěžuje,neúplná odinstalace
- AVAST - detekce nadprůměr,léčení průměr,horší stabilita,vyšší zatížení,neúplná odinstalace
- NOD - detekce vynikající,léčení výborné,ztížení zanedbatelné,obrovská rychlost,nejlepší po softwarové stránce
- KAV - vynikající detekce i léčení,vyšší zatížení systému a nižší stabilita
Zatím jsem zůstal u F-Protu - super po všech stránkách, jen pomalejší než NOD, a AntiviruPE.
Při koupi bych dal určitě přednost AVG - oem za 300,- - není o čem diskutovat.Ostatní přes 1500,- a rozdíl neodpovídá ceně.V tom případě bych už kupoval NOD nebo F-Prot. FSAV je zbytečná kombinace dvou av.Antivirák nemá zpomalovat a komplikovat práci.Pak je to spíš virus než anti.![]()





Odpověď s citací