.... dyby ses podival hned na prvni stranku tohodle dredu, tak tam funkcni linky na sos mas .. pri instalaci si muzes vybrat esli A2 nebo ZSko .. sikmovokymu jazyku se zrejme neubranis ....Původně odeslal kudykam
.... dyby ses podival hned na prvni stranku tohodle dredu, tak tam funkcni linky na sos mas .. pri instalaci si muzes vybrat esli A2 nebo ZSko .. sikmovokymu jazyku se zrejme neubranis ....Původně odeslal kudykam
: PRASoR's MACHINE :
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)