Zkoušel jsem různé způsoby zapojení a nejvíc se mi osvědčil tento:
Z grafické karty s S-video výstupem vést obrazový signál přes vyrobenou redukci (S-video/cinch - je to fakt jednoduché) rovnou do cinch vstupu na televizi a zvuk ze zvukovky přímo do reprobeden.
Zkoušel jsem i SCART z S-videa i cinche, ale byly s tím pořád nějaké problémy (nekvalitní nebo černobílý obraz).
Moje osobní zkušenost se SCARTem je špatná, dokonce mi jeden můj známý opravář televizí řekl, že tyhle redukce jsou jenom podvod na lidi, protože SCART používá jinou úroveň signálu.
Jestli to u někoho funguje jinak, tak mu to neberu. Já mám vyzkoušeno tohle.