Citace Původně odeslal Anduril
No podle toho seznamu to vypadá, že WXP SP2 bude hodně bezpečný systém, protože na něm nepůjde "nic" spustit
No napríklad ten slávny nový firewall už doporučujú vypnúť, a inštalovať radšej iný samostatný, lebo že ten windofsácky je síce už celkom slušný na incoming traffic ale dokáže ho odstaviť hociktorá bežiaca aplikácia.