To je viac-menej SW zvukovka, takze tam je psik zakopany...Původně odeslal Nicitel
To je viac-menej SW zvukovka, takze tam je psik zakopany...Původně odeslal Nicitel
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)